KUHLA HOTEL

Kuhla otelimiz, Doğu Karadeniz’in tek oteli olarak Eylül 2016 itibariyle hizmete açılmıştır. Otelimiz, Trabzon’da mavi ile yeşilin en mükemmel noktada buluştuğu turistik bölgesi Kaşüstü’nde konumlandırılmış olup plaj ve restoranlarına çok yakın bir mesafededir. Otelimizde, hizmete başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin kalbini yakalamaya, onları daima beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı ile ağırlamaya çalışıyoruz. Turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz, süitlerden oluşan yeni bir konseptle hizmet vermektedir.

Kuhla, Trabzon'un en şık ve yüksek servis kalitesine sahip tek oteli olarak misafirlerimizin kalışını zengin ve unutulmaz kılmak, Türk misafirperverliğinin en iyisini sunmak arzusundadır. Şehrin en popüler oteller bölgesi olan Kaşüstü bölgesine yeni bir soluk getireceğine inandığımız otelimiz havaalanına 5 km., AVM ve eğlence mekanlarına 10 km., Uzungöl'e 70 km. ve Sümela Manastırına 55 km. mesafededir.
24ODA
24SAAT AÇIK
6KATLI
1TOPLANTI SALONU
1. Kuhla Hotel Trabzon, Biz kimiz?
Beklentilerinizden ilham alan enfes bir aile oteli. Kuhla, değerli zamanını geçirmek isteyen aileler için mükemmel bir oteldir. Zarif konukseverlikle tanışın, Kuhla zarafetiyle kendinizi evinizde hissedin.
2. KUHLA OTEL, Neredeyiz
Türkiye'de yeşilin maviyle buluştuğu cennet şehri Trabzon'da yer alan Kuhla Hotel, işinin merkezine doğayı koyarak 44 odasıyla “Aile Oteli” konseptiyle hizmet veriyor. Karadeniz dağlarının eteklerinde yer alan Trabzon, Türkiye'nin en güzel manzaralarından bazılarının tam ortasında yer almaktadır.
3. Neden Trabzon’a/ Karadeniz’e gelmelisiniz?
Karadeniz dağlarının eteklerinde yer alan Trabzon, Türkiye'nin en güzel manzaralarının ortasında yer almaktadır. Trabzon şehir merkezini çevreleyen bölge, manzara ve tarih açısından zengindir, bu nefes kesici yerlerden sadece birkaçı - köylerdeki şelaleler, Ayasofya Ayasofya Camii Sümela Manastırı, Zigana Dağı, Uzungöl… Örneğin tarihin derinliklerinden gelen bir övgü, seyahat için ne kadar ideal bir şehir olduğumuzun kanıtıdır. Evliya Çelebi 1640 yılında Trabzon'a yaptığı bir gezi sırasında Trabzon'da bir hafta geçirmiş ve günlüklerine 'Trabzon'un havası ve suyu güzeldir, bütün halkı zevk ve gezmeyi sever' diye yazmıştır.
4. Neden Kuhla’da kalmalısınız?
Karadeniz bölgesi deneyiminiz burada başlıyor. İster iş ister tatil amaçlı gezilerinde misafirlerini yenilikçi hizmet anlayışı ile karşılar. Trabzon’un en iyi şehir otellerinden birinde rahatınız ve keyfiniz için her detayın özenle düşünüldüğü ve asla unutamayacağınız bir tatilin tadını çıkaracaksınız.