Safely & Healthy Protokol
COVİD-19 Kuhla Safely & Healthy Protokol

Bugünlerde biraz farklı görünse de seyahatlere tekrar başlayabilmek için bizim kadar heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Buna paralel olarak siz misafirlerimizin temizlik ve dezenfeksiyon beklentilerinin değiştiğini de biliyoruz. Bu nedenle Kuhla Boutique Suite, Güvenli & Sağlıklı programının oluşturulmasıyla konuklarımıza daha da temiz bir konaklama deneyimi sunmaya yardımcı olmak için ECOLAB ile ortaklık kurmuştur. Evinizde güvendiğiniz kaliteli temizlik markalarını kullanan Güvenli & Sağlıklı Programı, Kuhla Suite Hotel'de geçirdiğiniz zaman sırasında gönül rahatlığı ile konaklamanızı sağlamak için zaten titiz olan temizlik standartlarımızı geliştirmeyi temel alır. Sizlere taahhüdümüz olan, Kuhla Suite Hotel'den beklediğiniz güvenilir ve güler yüzlü hizmeti, geliştirmek için temizlik endüstrisi lideri ECOLAB’ın hijyen uygulamalarının sağladığı profesyonel destek ile sunmaktır. Kuhla Suite Güvenli & Sağlıklı Programı hakkında ayrıntılar için aşağıdaki ilgili bölümü inceleyin.

Odanızdaki konforunuz kadar sağlığınız da bizim için her şeyden önemlidir. Kuhla Güvenli & Sağlıklı oda mührü ile konuk odasındaki yüksek temas alanlarına odaklanmış dezenfeksiyon uygulamaları ile konuklara temiz ve rahat bir alan sağlamayı taahhüt ediyoruz.

MİSAFİRİMİZİN ODALARINI NASIL TEMİZLİYORUZ

Oda temizliği protokolümüz, ekibimizin yatak takımları ve havlular gibi tüm kullanılmış eşyaları odadan kaldırmasıyla başlar. Daha sonra ekip, halıyı süpürme, yerleri paspaslama ve hastane sınıfı temizleyicilerle tüm yüzeyleri silme dahil olmak üzere oda ve banyoyu tamamen temizliyor. Ardından, ECOLAB'ın güvenilir ürünlerini kullanarak, odadaki çeşitli yüzeyler için ek bir dezenfekte etme adımı gerçekleştiriyoruz: tüm anahtarlar ve elektronik kontrolörler, tutacaklar ve düğmeler, tüm banyo yüzeyleri ve uzaktan kumandaya işlem uygulanır.

HOUSEKEEPING UYGULAMALARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Rahatınız için, konaklamanızın süresince mümkün olduğunca rahatsız edilmemenizi istiyoruz. Misafirlerimiz, temizlik hizmetlerini konfor seviyelerine göre programlama imkanına sahiptir. Bunun için resepsiyonu aramanız yeterlidir. Nevresimler ve banyo malzemeleri gibi ek olanaklar talep üzerine temin edilir, koruyucu ambalaj içinde teslim edilir ve misafir odası kapısına yerleştirilir.

GENEL ALANLARIMIZI NASIL TEMİZ TUTUYORUZ

Misafirlerimiz tesislerimizde maske ve el dezenfektanı bulunan dezenfekte istasyonları bulacaklar. Ek olarak, asansörler ve banyolar gibi yüksek temas alanlarının saatlik bakımı dahil olmak üzere hem halka açık alanlar hem de personel alanları planlanan aralıklarla temizlenir. Ayrıca otelimizde yüz sperliği kullanımını teşvik etmeye devam ediyoruz.

YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİMİZDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Keyifli bir yiyecek içecek hizmetini hijyenik bir şekilde almanız bizimle konaklamanızın önemli bir parçasıdır ve bu hizmeti güvenle sunmak önceliğimizdir. Hizmetlerimizde bazı değişiklikler fark edeceksiniz, ancak Kuhla Suite Hotel'den beklediğiniz aynı harika menüleri ve sosyal atmosferi sunmaya kararlıyız. Otel restoran hizmetimizdeki değişikliklerle, hijyen standartlarımızı korurken, konuklar arasında uygun sosyal mesafeyi sağlamak için masa ve sandalyelerin yerleşimini düzenledik. Ayrıca talep üzerine biyolojik olarak parçalanabilen, tek kullanımlık tabak ve çatal bıçak takımları da sunacağız. Önceden hazırlanmış porsiyonlu seçenekler açık kahvaltı servisine alternatif olarak sunulabilir. Odada yemek servisi aldığınızda, temassız teslimatlar ile lezzetlerimize ulaşmanız sağlanır. Ayrıca, otelimizde belirlenmiş karşılama noktalarında konukları temassız yiyecek içecek hizmetinden yararlanma imkanı sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak otelimiz bölgemizde güvenli turizm belgesine sahip ilk oteldir. Tüm odalarımızda bu sertifika ile ilgili QR kodlu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kuhla Suite Otel Ailesi

Safely & Healthy Protokol